Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
undefined napisał:
Nie należało za 300 milionów budować stadionu. Nie ma dla kogo!
 Dziękujemy kochanym władzom za zbędny stadion!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G*wno mnie obchodzi jakiś Motor. Dlaczego Policja pozwala na akty agresji wobec dzieci??? Boją się bandy durnych dresów? A może są w z nimi w zmowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamy, prostaki, buraki, bydło i to są najmlagodniejsze określenie na jakie mnie stać. Przepedzić dzieci z boiska? W imię czego? Bycia kibolem, poczucie ze tylko ja i mój klub i to co moje się liczy. Policja powinna interweniować bo to pozwala takim chamom bezkarnie budować poczucie mocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z Lublina, a teraz mieszkam poza, daleko. Nie mam zachwytu nad obcymi, raczej nad lubelskimi markami. Legia to wielokrotny mistrz Polski, a Motor kojarzony jest jedynie z bandytami, którzy nie dbają o to, gdzie jest ich klub i co sobą repreezntują, bo przecież ważne "żeby się nas bali" - prawda? Wyznawcy 3 ligowego amatorskiego teamu - naciągnijcie białe kaszkietki na czoło bo policja będzie się wam teraz bacznie przyglądać! Czy wy nie możecie po prostu zdechnąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor srotor, szkoda pieniędzy na tą amatorszczyznę. A te bezmózgie chwasty dali by się pociąć za coś takiego. Aż mi was żal idioci, ale czego innego można się spodziewać po takich imbecylach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznaniak jest dumny z kibiców Motoru ,czyżby Księstwo Warszawskie było za małe i trzeba wbrew 90 procentach mieszkańców powiększać podszywając się Dobrem??????????czego .Zadaje pytanie dlaczego w Poznaniu .Białymstoku ,Rzeszowie ,Katowicach Wrocławiu ,Gdańsku tam Legia nie wchodzi z Butami .Przykład Niezgoda nieoficjalnie chciał wypożyczony był do Górnika Łęczna ,a Legia wypożyczyła do Ruchu aby upokorzyć Lubelską piłkę choćby na 1/2 roku do Puław aby Wisla nie męczyła się w ogonie 1 ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może niech ustawia sie przed Lublinem zatrzymuja samochody i proszą o okazanie dokumentu w celu weryfikacji skąd dana osoba pochodzi jak jest z Lublina to niech jedzie a jak nie to nie ma prawa wjechac bo w Lublinie jest tylko Lublin,to jest naprawde paranoja co zrobili dzieci chciały pograc maja swoja pasje a Ci wyganiają......brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się od dzisiaj w całej Polsce pluć w mordy tych idiotów i na barwy tego oszczanego klubiku. Co za pastuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poco mnie musk mam kask ot motora a w warszawie legie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż tylko współczuć i cieszyć się że to nie my jesteśmy takimi debilami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor dla Lublina ? Może by tak nie wpuścić na boisko reprezentanta pierwszego składu motoru Pana np. Slavena Jurisa rodowity Lublinianin:) słychać z nazwiska. Jak tak bardzo cenicie i negujecie ten wybryk to proszę o adres gdzie motor prowadzi szkółkę dla 3 latków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Motor? Czemu nie pogonili Łęcznej? Rozumiem ich patriotyzm do lubelskiego klubu, ale żeby dzieci straszyć. Czemu nie zajmą Areny przed meczem Łęcznej?, tylko do dzieci startują. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie te komentarze opluwające Motor,nawet się nie zastanawiając czy to prawda.Jakaś pseudodziennikarzyna napisała jakiś paszkwil,a wy w to wierzycie.W obecnych czasach gdy większość ludzi posiada smartfony,nagranie takiego incydentu gdyby się naprawdę wydarzył zajęłoby 15 sekund ,dlaczego więc nie ma takiego nagrania ?dlaczego nie ujawniono nagrania z monitoringu,którym objęte jest to boisko?odpowiedź jest prosta - dlatego że nic niezgodnego z prawem tam nie miało miejsca,ale przecież to nie pasowałoby do krzykliwego artykułu.Ludzie myślcie - to nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibole tępi jak zwykle. Może ktoś temu chamstwu stawi opór. Co im przeszkadzały dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem dlaczego dziennikarz z taką czułością używają tego pospolitego słowa i to na łamach gazety : "KHIBOLLE" przecież to wulgarne...jakby o osadzonych w wiezieniu pisać, że są w KICIU albo że KIBLUJĄ (potocznie uczniowie o innych powtarzających rok uczniach tak mówią ale nie publikuje się tego na łamach gazet). No nie wiem jakby to było odbierane gdyby zamiast toaleta pisano i mówiono w dzienniku -KIBEL....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta twoja legia i jej wschodnie kibolstwo spod siedlec i białej podlaskiej to aniołki....a kto demolował stare miasto w Warszawie kto demolował stary obiekt Legii kto niszczył stadion w Wilnie i demolował miasta europy zachodniej. Nikt inny jak Legijne bydło i dzicz tak namiętnie tu bronione. A kto kradł piłkarzy za PRL wspierana przez ludową władze Legia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieli rację MOTOR ale tylko DRUŻYNA ŻUŻLOWA reszta do zaorania i zero dotacji. Remont stadionu żużlowego powiinien być wykonany "natychmiast". Te cioty kibole tylko wpier...ol od POLICJI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibole? raczej bezmozgi mieszkające u mamusi w domu z ratlerkiem na spacerze. w grupie silni samemu to nikomu nie pod***y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motór CH*J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta a nie kibole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...